Peotantsu ring

Peotantsu ring jätkub 2021/22. õppeaastal!

Ringi toimumise aja teatame kohe, kui on selgunud uue õppeaasta tunniplaanid!

Ringitund klassidele toimub üks kord nädalas ja kursus kestab ligikaudu 2,5 kuud (10 korda).

Ringi nimekirjad koostavad klassijuhatajad ja teatavad lastele ringipäeva. 

Juhendaja: Robin Alexander Veskus ( 5-kordne Eesti meister ja mitmeid kordi 2. ning 3. Maailmameistrivõistluste poolfinalist (9. ja 10. koht) ; samuti MMi veerandfinalist (19. koht)
Mitmetel rahvusvahelistel võistlustel esikolmikus ning finaalis.

Kursuse tasu kokku: 25 € (Õppekava on kinnitatud ja koolituskulult on tulumaksu tagastamise võimalus). 

Registreerimiseks palume täita andmete LINK: 

Ringitegevuse lühitutvustus: 

Õpitakse selgeks nelja tantsu sammud. Lisaks omandavad lapsed erinevaid tantsualaseid teadmisi. Kogu õppetöö käigus saavad noored arendada omavahelist suhtlemist just tänu sellele, et tegemist on paarisalaga ning selle edu sõltub paljuski partnerite omavahelisest suhtlemisest. Lisaks saavad õpilased palju kuulda erinevaid tantsumuusikaid, mis sisaldavad erinevaid rütme, mis omakorda arendab nende muusikalist taju. Lisaks on õppetöö eesmärgiks anda noortele korralik rüht ning kasvatada neis iseloomu. 

Õppetöö sisaldab endas erinevate tantsualaste teadmiste omandamist. Kogu õppetöö käigus saavad noored arendada omavahelist suhtlemist just tänu sellele, et tegemist on paarisalaga ning selle edu sõltub paljuski partnerite omavahelisest suhtlemisest. Lisaks saavad õpilased palju kuulda erinevaid tantsumuusikaid, mis sisaldavad erinevaid rütme, mis omakorda arendab nende muusikalist taju. Lisaks on õppetöö eesmärgiks anda noortele korralik rüht ning kasvatada neis iseloomu.

2020. aasta juunikuus toimub Luise maja kevadball, kus saavad lapsed õpitud tantsusamme praktiseerida. Fotod: juhendaja erakogust